Ons team


 

      Naam : Ben Kennedie
      Clusterdirecteur LIngewaal


      E-mail : bkennedie@o2a5.nl

Het team van OBS de Zandheuvel 2017-2018

Naam : Yvonne de Kreij

Intern Begeleider
Werkdagen : variabel
Naam : Jopie Meijer

Groep : 1/2
Werkdagen : maandag, dinsdag, woensdag en donderdag (1xper 2 weken)

E-mail : jmeijer@obsdezandheuvel.nl

 
  Naam : Betsy Zwiers

Groep : 1/2 en 3/4
Werkdagen : donderdag en vrijdagmorgen

E-mail : bzwiers@obsdezandheuvel.nl

 
Naam : Marijke Vincent

Groep : 3/4
Werkdagen : maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag (1x per 2 weken donderdag vrij)

E-mail : mvincent@obsdezandheuvel.nl

 
Naam : Karen Bonten

Groep : 4/5
Werkdagen : maandag, dinsdag, donderdag 

E-mail : kbonten@obsdezandheuvel.nl

 
Naam : Sigrid Vogelzang

Groep : 4/5
Werkdagen : woensdag, donderdag en vrijdag

E-mail : svogelzang@obsdezandheuvel.nl

 
Naam : Toby Riksen

Groep : 6/7
Werkdagen : maandag, dinsdag, woendag, donderdag en vrijdag

E-mail : triksen@obsdezandheuvel.nl

 
Naam : Miranda Verhoeff

Groep : 7/8
Werkdagen : donderdag en vrijdag

E-mail : mverhoeff@obsdezandheuvel.nl
Naam : Monique Steenlage

Groep : 7/8
Werkdagen : maandag, dinsdag en woensdag

E-mail : msteenlage@obsdezandheuvel.nl

 
   
Congiërge :    

Bert Oexman            
Schoolschoonmaak :

Ozlem Saglambilek